News from Beşler


TÜMEXPO FUARI’NIN YILDIZI BEŞLER GRUP


Beşler Grup, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından Gaziantep OFM’de düzenlenen TÜMEXPO Sanayi ve Ticaret Fuarı'nda büyük ilgi görüyor…

Beşler Grup, 30 Ekim-2 Kasım 2014 tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenlenen 2.  TÜMEXPO Sanayi ve Ticaret Fuarı’na 5 firmasıyla birden katıldı.

Beşler Grup standında Beşler Un, Beşler Makarna, Beşler Gıda Kimya A.Ş. ve Beşan Nişasta-Glikoz ve Beşyem tesislerinde üretilen ürünler sergileniyor. Fuarda ayrıca Beşler Makarna tesislerinde üretilen enfes makarnalar ziyaretçilere ikram ediliyor.

Fuarı değerlendiren Beşler Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Çakmak, "Sanayinin ve ticaretin gözbebeği olan Gaziantep’te düzenlenen Tümexpo Fuarı’nın tüm katılımcılar ve ziyaretçiler için verimli geçmesini diliyorum. Beşler Grup olarak dünyanın en büyük ve en prestijli fuarlarına iştirak ediyoruz. Amerika’dan Japonya’ya, Almanya’dan Fransa’ya, Dubai’den Çin’e tüm büyük organizasyonlarda ülkemizi temsil etmeye devam ediyoruz. Kendi şehrimizde organize edilen bu fuarda da bulunmaktan mutluyuz” şeklinde konuştu.  


<<Go News