Actualité de Beşler


Gulfood'da Beşler Rüzgarı...


 

 
 

 

BASIN BÜLTENİ

 

 

 

 

                  

18.02.2019

 

 

BEŞLER GRUP  GULFOOD FUARI'NA KATILDI

       

 

Beşler Grup, uluslararası GULFOOD Gıda Fuarı’na Beşler Makarna ve Beşan Nişasta firmalarıyla iştirak ediyor.

 

 

Beşler Grup, 17-21 Şubat 2019 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenen ve dünyanın en önemli gıda fuarları arasında gösterilen Gulfood Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı’na katıldı. Yaklaşık 5.000 katılımcı firmanın yer aldığı Gulfood Fuarı’ndaki Beşler Grup standında Beşler Makarna ve Beşan Nişasta Glikoz tesislerinde üretilen ürünler sergileniyor.

 

Makarna kategorisinde, Santa Sophia, Beşler, Gonca, Pastacity, Donatella ve Cinque Stelle markalarının bulunduğu Beşler Grup standında lazanya ve glutensiz makarna gibi özel ürünler de ziyaretçilere tanıtılıyor.  

 

Yüz bin civarında ziyaretçi ilgisinin beklendiği Gulfood Fuarı’nda Beşan Nişasta, mısır nişastası, glikoz, früktoz, maltoz gibi önemli ürün gruplarıyla yer alıyor.

 

Beşler Makarna Genel Müdürü Kemal Çakmak, “Gıda fuarı denildiği zaman Gulfood Fuarı dünyanın sayılı büyük ticari buluşma noktalarından birisi olarak ön plana çıkıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da fuara iştirak ettiğimiz için mutluyuz. Beşler Makarna olarak, Uzak Doğu’dan Amerika’ya, Orta Doğu’dan Avrupa’ya çok geniş bir coğrafyada aranılan bir marka olarak Gulfood’da dünyanın dört bir yanından gelen müşterilerimizle, ziyaretçilerimizle buluşuyoruz. Standımızı ziyaret eden dostlarımızı ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ülkemiz ihracatına önemli katkı yapmaya ve Gaziantep’i en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyoruz. Ülkemizi bu fuarda temsil eden tüm katılımcılara hayırlı, bereketli işler diliyorum” şeklinde konuştu.  

 

 


<<Go News