News from Beşler


Beşler'e 3 Ödül Birden...


Beşler Grup, Gaziantep ve bölgenin dev ekonomik gücü olarak çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından ödüllendirilmeye devam ediyor. Son olarak, Beşler Grup bünyesinde faaliyet gösteren Beşler Un, Beşler Makarna ve Beşyem şirketlerine Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)  tarafından ihracat rekortmeni ödülü verildi.

 

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından organize edilen, Türkiye Geneli en çok ihracat yapan GAİB üyelerinin ödüllendirildiği törende Beşler Grup şirketleri 3 ödül birden aldı.

 

GAİB Konferans Salonu’nda düzenlenen törende Beşler Makarna Un İrmik A.Ş. adına Yusuf Çakmak, Beşyem Tarım Hayvancılık Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. adına Remzi Çakmak ve Beşsan Makarna Gıda San.Tic.A.Ş. adına da Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çakmak ödül aldılar.

 

İSO tarafından açıklanan Türkiye’nin İlk 500 ve İkinci 500 Sanayi Kuruluşu listelerinde 3 firması yer alan Beşler Grup’a bağlı Beşler Gıda ve Kimya A.Ş. şirketi de geçtiğimiz günlerde Nizip’in ihracat birincisi ve vergi ikincisi olarak çok büyük bir başarıya daha imza atmıştı.  

 

Beşler Grup adına bir değerlendirmede bulunan Beşler Makarna Genel Müdürü Kemal ÇAKMAK, “Beşler Grup olarak başarılarımızın ödüllendirilmesi bizleri mutlu ediyor. Yaşadığımız şehre ve ülkemizin gelişmesine katkı sağlıyor olmak, ihracat odaklı büyüyen Türkiye’nin yerel ve ulusal kalkınmasında önemli bir pay sahibi olmak bizler için gurur verici. Durmaksızın üretiyor, tüm dünyaya markalarımızı ihraç ediyor ve Türk mallarının dünyadaki imajının gelişmesine katkı sağlıyoruz. Teknoloji ve insan kaynaklarına yaptığımız yatırımlar ve ürünlerimizin yüksek kalite düzeyi ile tüm dünyada aranılan bir marka haline geldik. Beşler Grup adına törende ihracat rekortmeni ödülü alan tüm değerli ihracatçıları kutluyorum.” şeklinde konuştu. 


<<Go News