News from Beşler


BEŞLER’DEN 5’TE 5 !


 

Beşler Grup bünyesinde faaliyet gösteren 1 şirketiyle ISO ilk 500, 4 şirketiyle ISO ikinci 500 listesinde yer alarak 5’te 5 yaptı ve çok önemli bir başarıya imza attı.        

 

Beşler Makarna Un İrmik Gıda San. ve Tic. A.Ş. tesisi geçtiğimiz ay açıklanan Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu listesinde yer almıştı. Beşsan Makarna Gıda San. ve Tic. A.Ş., Beşler Gıda ve Kimya AŞ, Beşyem Tarım Hayvancılık Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve Beşan Nişasta Gıda San. ve Tic. A.Ş. tesisleri de İstanbul Sanayi Odası tarafından dün ilan edilen Türkiye’nin En Büyük İkinci 500 Sanayi Kuruluşu Listesi’nde yer aldılar.

 

Böylelikle Beşler Grup bünyesinde faaliyetlerini sürdüren tüm tesisler Türkiye’nin En Büyük 1000 Sanayi Kuruluşu arasında yer almış oldular. Gaziantep ihracatının %4-4.5’ini tek başına gerçekleştiren ve elde ettiği büyük başarıyla adından söz ettiren Beşler Grup, Gaziantep ve bölgenin dev ekonomik gücü olarak gurur kaynağı olmayı sürdürüyor.

 

Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Beşler Makarna Genel Müdürü Kemal Çakmak, 'İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan Türkiye’nin En Büyük Sanayi Kuruluşları listelerinde tüm firmalarımızın yer almış olması bizler için çok büyük bir gurur kaynağı olmuştur. Beşler Grup olarak üretimde ve ihracatta büyük başarılara imza atıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde, Beşler markası denildiğinde insanların aklına önce kalite ve güven geliyor. Bu uzun yılların emeği ve birikimi neticesinde elde ettiğimiz bir değer. Yaptığımız her işte, attığımız her adımda kaliteyi ön planda tutuyoruz. Önümüzdeki yıllarda da tüm firmalarımız Türkiye’nin En Büyük Sanayi Kuruluşları Listelerinde yer almaya devam edecektir” şeklinde konuştu.

 


<<Go News