News from Beşler


BEŞLER MAKARNA'YA BİR ÖDÜL DE TÜGİS'TEN


Gaziantep’te kurulu Beşler Makarna ödüle doymuyor. 2 yıl önce kurulmasına rağmen istikrarlı büyümesini sürdürerek sektöründe öncü konuma gelen Beşler Makarna, Türkiye Gıda Sanayi İşverenleri Sendikası (TÜGİS) tarafından “Yılın En Başarılı Firması” seçildi. Daha önce de Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından “Altın Marka” unvanı ile ödüllendiren Beşler Makarna’ya “Yılın En Başarılı Firması” ödülü önceki gün İstanbul Ticaret Odası’na düzenlenen törende verildi.

Dünya Gıda Günü dolayısıyla düzenlenen ve akademisyenler, milletvekilleri, meslek örgütleri ile sektör temsilcilerinin katıldığı törende Beşler Makarna adına ödülü İstanbul Tarım İl Müdürü Ahmet Kavak’tan alan Halkla İlişkiler Müdürü M. Cengiz Helvacıkara yaptığı açıklamada aldıkları ödüllerin, Beşler Makarna’nın başarısının tesadüfi olmadığını kanıtladığını söyledi.

Ödül hakkında yaptığı açıklamada Dünya Gıda Günü’nde sektörünün en başarılı firması seçilmenin büyük anlam ifade ettiğini vurgulayan M. Cengiz Helvacıkara, Beşler Makarna’nın tüketiciye karşı olan sorumluluklarının da başarılarına paralel olarak arttığını belirtti.

Helvacıkara, açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Gıda sektörünün tarafsız bir çatı örgütü konumundaki Türkiye Gıda Sanayi İşverenleri Sendikası tarafından yılın en başarılı firması seçilmek henüz 2 yıl önce kurulmuş bir firma için gurur vericidir. Bu yıl içerisinde daha önce almış olduğumuz Altın Marka ödülü ile son olarak layık görüldüğümüz bu ödül, Beşler Makarna’nın başarılarının tesadüfi ve geçici olmadığının en açık ifadesidir. Gerek tüketiciler, gerekse iş dünyası temsilcileri tarafından firmamıza layık görülen her ödül, Beşler Makarna’nın tüketicilere karşı olan sorumluluklarını daha da arttırmaktadır.

2 yıl önce en kaliteli makarnayı üretmek, kaliteden asla taviz vermemek ve marka olmak hedefleriyle yola çıkan firmamızın aldığı her ödül, doğru yolda başarıyla ilerlediğini göstermektedir.”


<<Go News