News from Beşler


BEŞLER MAKARNA IRAK FUARI’NDA ŞOV YAPTI


Fuardaki standı büyük ilgi çeken Beşler Makarna, Irak Uluslararası Fuarı süresince 7 bin ziyaretçiye Makarna ikram etti.

“Altın Marka” Beşler Makarna, 2. Irak Uluslar arası Fuarı’nda tanıtım şovu yaptı. 23-27 Mayıs 2007 tarihleri arasında Gaziantep’te gerçekleştirilen Fuara katılan Beşler Makarna, gerçekleştirdiği Makarna Tadım Etkinliğinde de fuar süresince toplam 7 bin kişiye makarna ikram etti. Fuarın girişindeki 200 m2’lik alana kurulan özel standda ziyaretçileri kabul eden Beşler Makarna standında makarna yiyenlerden biri de Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen oldu. Bakan Tüzmen, açılış töreninin hemen ardından ziyaret ettiği Beşler Grup standında tattığı Beşler Makarna’yı oldukça lezzetli bulduğunu ifade ederek firma yetkililerini kutladı. Beşler Makarna’dan fuar hakkında yapılan açıklama şu şekilde: “Beşler Grup çatısı altında katıldığımız Irak Uluslararası Fuarı, Beşler Makarna adına oldukça verimli geçmiş ve şirketimiz standı büyük ilgi çekmiştir.

Beşler Grup olarak makarnanın yanı sıra; un ve sıvı yağ ihracatımızın da bulunduğu Irak’ın yanısıra, Kuzey Afrika ve diğer Ortadoğu ülkelerinden gelen işadamları, potansiyel müşteriler ve bayilerimiz tarafından firmamıza yoğun ilgi gösterilmiştir.

Firmamız tarafından Fuar süresince gerçekleştirilen Makarna Tadım Etkinliği de büyük ilgi çekmiş ve 5 bin kişi olarak hedeflenen makarna ikram edilen kişi sayısı, gösterilen yoğun ilgi sonrasında 7 bin olarak gerçekleşmiştir. Beşler Grup olarak yeni bağlantılar yapma fırsatı bulduğumuz Fuarın, yaklaşık 15 yıldır yoğun şekilde faaliyet gösterdiğimiz Irak pazarındaki etkinliğimizi daha da arttırmasını bekliyoruz.

Fuarın açılışını yapan değerli Bakanlar ve protokol üyeleri başta olmak üzere Fuardaki standımızı ziyaret eden tüm dost ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz.”


<<Go News