News from Beşler


BEŞLER GRUP'A BORSA PLAKETİ...


Sahip olduğu üretim ve satış hacmi ile uluslar arası alanda fark yaratan Beşler Grup çeşitli kurumlardan aldığı ödüllere yenilerini ekledi. Beşler Grup şirketlerinden Beşler Un ve Beşler Makarna, Gaziantep Ticaret Borsası tarafından 2009 yılı satış tescil işlemlerinde sıralamaya girmeleri nedeniyle ödüllendirildi.
Gaziantep valisi, büyükşehir ve ilçe belediye başkanları, milletvekilleri, oda başkanları, üst düzey bürokratlar ile sanayici ve işadamlarının katıldığı ödül töreninde 2009 yılında borsada en fazla satış tescil işlemi yaptıran 2. firma olan Beşler Un ve 5. firma olan Beşler Makarna’ya plaket verildi.
Beşler Un adına ödülü Beşler Grup Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Çakmak, Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey’den, Beşler Makarna adına ödülü ise Satın Alma Müdürü Ahmet Çakmak Organize Sanayi Bölge Müdürü Cahit Nakıboğlu’ndan aldılar.
Beşler Grup tarafından yapılan açıklamada grubun üretim, ihracat ve istihdam yoluyla ülke ekonomisine yaptığı katkıların takdir edilmesinin önemine dikkat çekilerek bu başarıların sürdürülmesi için gerekli kararlılığa sahip olunduğu belirtildi.


<<Go News