News from Beşler


BEŞLER GRUP’A 5 ÖDÜL BİRDEN…


Beşler Grup bünyesinde faaliyet gösteren Beşler Un, Beşler Makarna, Beşler Yağ (Ülfet), Beşyem ve Beşan Nişasta şirketleri ödüle doymuyor…

Gaziantep Sanayi Odası tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreni’nde Beşler Grup şirketleri 5 ödül aldı.

 

28.12.2014 Pazar günü Şehitkamil Kültür Merkezi’nde düzenlenen Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreni’nde Beşler Makarna Un İrmik A.Ş. adına Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Çakmak,  Beşsan Makarna Gıda San.Tic.A.Ş. adına da Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çakmak, Beşler Gıda ve Kimya A.Ş. adına ödülü Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Çakmak, Beşyem Tarım Hayvancılık adına ödülü Remzi Çakmak ve Beşan Nişasta adına M.Emin Hafif ödül aldılar.

 

Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde 1, İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde 4 firması yer alan Beşler Grup, düzenlenen törende 5 ödül birden alarak yıldızlaştı.

 

Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Beşler Makarna Genel Müdürü Kemal Çakmak, ''İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan Türkiye’nin En Büyük Sanayi Kuruluşları listelerinde yer alan 5 şirketimiz, Gaziantep Sanayi Odası tarafından da ödüllendirildi. Geçtiğimiz yıl düzenlenen törende, önümüzdeki yıl tüm firmalarımızın Türkiye’nin 1000 büyük sanayi kuruluşu arasında yer almasını hedeflediğimizi söylemiştik ve bu yıl bu hedefe ulaşmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Beşler Grup olarak üretimde ve ihracatta Gaziantep’e ve ülkemize değer katmaya devam ediyoruz. Gaziantep Sanayi Odası’na gerçekleştirmiş oldukları başarılı organizasyon dolayısıyla teşekkür ediyor, törende ödül alan tüm Gaziantepli firmaları yürekten kutluyorum.” şeklinde konuştu. 


<<Go News