News from Beşler


BEŞLER GRUP’A 4 ÖDÜL…


 

Gaziantep Sanayi Odası tarafından düzenlenen Gaziantep'in Yıldızları 2015 Ödül töreninin yıldızı Beşler Grup oldu.

Grup bünyesinde faaliyet gösteren Beşler Un, Beşler Makarna, Beşler Gıda Kimya A.Ş. ve Beşan Nişasta şirketleri ödüle layık görüldüler. 

 

Gaziantep Sanayi Odası tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreni’nde Beşler Grup şirketleri 4 ödül aldı.

 

Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreni’nde Beşler Makarna Un İrmik A.Ş. adına Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Çakmak,  Beşsan Makarna Gıda San.Tic.A.Ş. adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Çakmak, Beşler Gıda ve Kimya A.Ş. adına Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Çakmak ve Beşan Nişasta adına Yönetim Kurulu Başkanı M.Emin Hafif ödül aldılar.

 

Alınan ödüllere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Beşler Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Çakmak, “Beşler Grup olarak, ülkede ve dünyada yaşanan sıkıntılara rağmen yılı başarılı geçirdik. Grubumuz bünyesinde faaliyetlerine devam eden tüm şirketlerimiz 2015’te belirlediğimiz hedeflere ulaştılar. Dünyada yaşanılan ekonomik ve siyasal krizler, seçim atmosferi gibi nedenlerle ekonomi zor bir yılı geride bırakıyor. 2016’ın tüm sanayicilerimiz için daha başarılı bir yıl olmasını temenni ediyorum. Töreni organize eden Gaziantep Sanayi Odası’na teşekkür ediyor, ödül alan tüm firmaları yürekten kutluyorum” şeklinde konuştu.

 


<<Go News