اخبار عن البيشلار


BEŞLER GRUP GULFOOD FUARI'NDA…


Beşler Grup, dünyanın en önde gelen gıda fuarları arasında gösterilen ve bu yıl 21.’si düzenlenen uluslararası Gulfood Gıda Fuarı’nda göz dolduruyor…

 

Beşler Grup, 21-25 Şubat 2016 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde  düzenlenen Gulfood Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı’na katıldı.

 

Gulfood Fuarı’ndaki Beşler Grup standında Beşler Makarna, Beşler Gıda Kimya A.Ş. ve Beşan Nişasta-Glikoz tesislerinde üretilen ürünler sergileniyor.

 

Fuarda ayrıca, Gaziantep Valisi Sayın Ali Yerlikaya, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin ve beraberlerindeki heyet Beşler Grup standını ziyaret ederek başarı dileklerini paylaştılar.

 

Beşler Makarna Genel Müdürü Kemal Çakmak, “Gulfood Fuarı, dünyanın en önemli gıda fuarlarından birisidir. Gulfood’u çok önemli bir ticari platform olarak değerlendirmek mümkün. 5 binin üzerinde firmanın yer aldığı fuarı, bu yıl 150 ülkeden 90 bin profesyonel ticaret ve iş insanının ziyaret edeceğini öngörüyoruz.  Bu fuara 3 şirketimizle iştirak ettiğimiz için mutluyuz. Beşler markasına olağanüstü bir ilgi söz konusu. Dünyanın çeşitli bölgelerinden gelerek fuardaki standımızı ziyaret eden dostlarımıza, müşterilerimize teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.  

 


<<Go News